Sweet Bonanza Xmas

Sweet bonanza xmas, bilinen, alışılmış olan sweet bonanza oyun seçeneğinin değişik versiyonlarından bir tanesi olarak karşınıza çıkacaktır. Bu oyunda da sembollerin eşleşmesi, ekranın herhangi bir yerinde gerçekleşir.

Standart oyun versiyonu ile paralellik gösterir yani standart sweet bonanza oyun seçeneği ile paralellik gösterir. Oyunun genel kuralları ve özellikleri hakkında, yazının devamında sizlere bilgi vereceğiz.

Sweet Bonanza Xmas Kuralları

Sweet bonanza xmas kuralları, makara sisteminde, ekranın herhangi bir yerinde sembollerin eşleşmesiyle ödeme yapılması mantığına dayanmaktadır. Şeker ve meyve temalı oyun seçeneği olarak karşınıza çıkacaktır. 6 adet makara, 5 adet satır, bir oyun ekranında görülen toplam 30 adet sembol bulunmaktadır.

Bu sembollerin herhangi bir yerde eşleşmesi ile birlikte, ödeme yapıldığı görülmektedir. Ödeme alınabilmesi için, eşleşmesi gereken minimum sembol sayısı 8 adettir. Sadece özel sembolde en az 4 adet sembolün eşleşmesi ile birlikte ödeme yapılır. Bu sembolde, scatter  olarak tanımlanmıştır.

Sweet Bonanza Xmas Ödeme Miktarları

Sweet bonanza xmas ödeme miktarları eşleşen sembol ve sembolün şekline yani tanımlamasına göre değişkenlik göstermektedir. Anlattığımız gibi, en az 8 adet sembolün eşleşmesi genel bir kuraldır.

En az 8 adet sembol eşleştiğinde, en düşük 0,50 Türk Lirası ödeme yapılır. En yüksek 20 Türk Lirası ödeme yapılır. En fazla 12 ya da daha yukarı sayıda sembolün eşleşmesi ile de ödeme yapılmaktadır. Bu durumda ödenecek en düşük miktar 4 Türk Lirası olacaktır. Ödenecek en yüksek miktar 100 Türk Lirası olacaktır.

Sweet Bonanza Xmas

Tabii ki sembollere göre değişik miktarlarda da, örneğin 8 ya da 15 Türk Lirası, 24 ya da 50 Türk Lirası gibi ödemelerin yapılması da mümkündür. Scatter  sembolü ekranın herhangi bir yerinde, herhangi bir makarada görüldüğünde, herhangi bir pozisyonda ödeme yapılmaktadır.

Şeker sembolü, saplı şeker sembolü olarak ekranlarda göreceksiniz. Ancak bu sembolün ödeme yapabilmesi için, en az 4 adet ekranlara gelmesi gerekir. En az 4 adet bahse konu sembol görülür ise, 6 Türk Lirası, 5 adet bahse konu sembol görülecek ise 10 Türk Lirası ve 6 adet bahse konu sembol görülür ise, 200 Türk Lirası ödeme yapılır.

Sweet Bonanza Xmas Takla Tekniği 

Sweet bonanza xmas takma tekniği aslında bu oyunun standart özelliklerinden, avantajlarından, yeni heyecan ve para kazanma şanslarından bir tanesidir. Eşleşen, kombinasyon oluşturan semboller ile birlikte ortaya çıkan bir ifadeyi anlatmaktadır.

Sweet bonanza oyunu başlatılır, dönüş işlemi yapılır. Dönüş işlemi yapıldığında, kazanan kombinasyonlara ödeme verilir. Kazanan kombinasyonlardaki semboller ortadan kalkar. Ortadan kalkan semboller ile birlikte, bu özellik devreye girer yani semboller ekranın altına düşer.

Pozisyonlar boşalır, boşalan pozisyonların yerine yukarıdan yeni semboller gelir yani değişim işlemi yapılır. Bu özellik, takla tekniği olarak tanımlanmıştır. Bu teknik ile ya da bu özellik ile birlikte, yeni heyecanlar ve yeni para kazanma şanslarının tek bir oyun içerisinde sağlandığı görülmektedir.

Sweet Bonanza Xmas Çarpan Özelliği

Sweet bonanza xmas çarpan özelliği, yine oyun içerisinde görebileceğiniz ve daha yüksek miktarlarda çarpan katsayılar ile birlikte kazanç alacağınız bir özellik anlamına gelmektedir. Sembol her yakalanma işlemi ile birlikte, 2 ya da 100 katı arasında rastgele bir çarpan değeri gündeme gelecektir.

Olası değerler arasında, 2, 3 ve 4, 5, 6 ve 8, 10, 12 ve 15, 20, 25, 50 ya da 100 çarpan katsayıları bulunmaktadır. Takla atma sürecinin sona ermesi beklenir. Sona ermesi ile birlikte, ekranda bomba şeklindeki sembollerin değerleri birbirine ilave edilecektir ve bu sürecin sonunda, toplam kazanç son değer ile çarpılıp, ödeme yapılacaktır. Bu da oldukça ilgi gören bir özelliktir.

Bu oyunda yani sweet bonanza xmas olarak hazırlanmış oyunda, çok daha yüksek miktarlarda para kazanma şansı yaratacaktır. Bu yazı da sizlere ödeme miktarları konusunda bilgi verilmiştir. Çarpan özelliği ile bunu tamamlayalım.

8 adet sembolün eşleştiğini ve bu eşleşme ile birlikte, 20 Türk Lirası kazanç verildiğini düşünelim. Aynı anda çarpan özelliği ekrana gelmiş olsun varsayalım, 10 çarpan yani bomba sembolü ekranda görülsün.

Bu durumda, 20 Türk Lirası kazanç verilmiştir. 10 çarpan ekranda görüldüğü için, kazanç verilecek miktar ya da kazanılacak para değeri, 200 Türk Lirası olacaktır. Bu özellik, oyunun popülerliğini yükselten seçeneklerden bir tanesidir.

Yorum Yap