Sweet Bonanza Nasıl Oynanır

Sweet bonanza nasıl oynanır? Bu oyun, slot oyun seçenekleri arasında bulunan ve makaralardaki sembollerin eşleşmesiyle kazandıran oyun seçeneklerinden bir tanesidir. Oldukça basit bir şekilde, ekstra tecrübe gerektirmeden oyunu oynamanız elbette mümkün olacaktır.

Oyunda amaç, eşleşen sembol sayısının yüksek olması ya da özel karakterlerin ve yüksek çarpan kat sayılarının ekrana gelmesi ile birlikte, daha yüksek miktarda para kazanma şansının elde edilmesidir.

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır Kuralları

Sweet bonanza kuralları hakkında söylenecek söz öncelikli olarak, makara sayısı olacaktır. 6 makaralı bir slot oyunu seçeneğidir. 5 adet satır, bir oyun ekranında toplamda 30 sembol yer alır. Freespin, 100 kat, rastgele çarpan, bahsinizin 21,000 katını kazanın, semboller ekranın herhangi bir yerinde ödeme yapar gibi ekstra özellikler ile tanımlanmaktadır.

Oyunun başlatılması ile birlikte, ekranda eşleşen semboller üzerinden ödemeler yapılacaktır. En önemli özelliklerden bir tanesi, bahsedildiği üzere, sembollerin ekranın herhangi bir yerinde eşleşme işlemine tabi tutulmasıdır. Ayrıca, özel sembolün ekrana gelmesi ve daha yüksek miktarlarda para kazanma şansının yaratılması da, oyuna olan ilgiyi arttırmaktadır.

Sweet Bonanza Ödeme Kuralları

Sweet bonanza ödeme kuralları ise, eşleşen sembol sayısına göre ve sembolleri karakteristik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu oyunda ekranın herhangi bir yerinde en az 8 adet sembolün eşleşmesi gerekir. Bu eşleşme işlemi tamamlandığında, ödenecek en düşük miktar 0,50 Türk Lirasıdır, en yüksek miktar 20 Türk Lirası olarak görülmektedir.

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır

En fazla 12 sembol ya da daha fazla sayıda sembol eşleşebilir. Bu durumda da en düşük ödeme miktarı 4 Türk Lirası olarak görülür iken, en yüksek ödeme miktarının 100 Türk Lirası olduğu görülecektir.

Ayrıca scatter  şeklinde şeker temalı bir sembolde, ekranda herhangi bir makarada görülebilir. Eğer bu sembol görülür ise, 4 adet eşleşme yapıldığında 6 Türk Lirası, 5 adet eşleşme yapıldığında 10 Türk Lirası ve 6 adet eşleşme yapıldığında 200 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır.

Önemli ödeme aşamalarından ya da seçeneklerinden bir tanesini de, eşleşen sembollerin ekrandan kaybolması ve akabinde aynı oyun yani dönüş içerisinde yeni sembollerin gelmesi ve yeniden ödeme şansının yaratılmasıdır. Bu, oyun içerisinde takla etkinlik ya da yöntemi olarak gündeme gelmektedir.

Sweet Bonanza Oyunu Nasıl Başlatılır?

Oyunu öncelikli olarak, güvenilir bir sitede açtığınız hesaba gönderdiğiniz para ile oynamanız gerektiğini hatırlatalım. Tabii ki bu oyun üzerinden para kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, bu yönde bir işlem yapmanız gerekecektir. Akabinde, oyun ismini görüp, üzerinden seçim işlemini yapmalısınız.

Bu işlemi gerçekleştirmek ile birlikte, oyun ekranında hesabınıza yatırdığınız paranın değer olarak ya da kredi olarak yer aldığını göreceksiniz. Sağ alt köşede artı ve eksi tuşunun varlığı tespit edilecektir. Önce bu tuşlar kullanılmak sureti ile bahis miktarı ya da bilinen diğer adı ile jeton değeri ayarlanacaktır.

Ayarlama işlemini yaptıktan sonra, sadece dönüş butonu görülecek ve üzerinden tıklama işlemi yapılacaktır. Ekranda gördüğünüz sembollerin tamamı, yani makaraların tamamı, yukarıdan aşağıya doğru hareketlenecektir. Hareketlenme ile birlikte, bu yazıda görmüş olduğunuz ya da sizlere anlattığımız ödeme kuralları dahilinde eşleşme yapılacak ve para kazanılacaktır.

Sweet Bonanza Cepten Oynanır Mı?

Elbette, herhangi bir cihaz ile bilgisayarlar yani masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla dahil olacak şekilde, sweet bonanza nasıl oynanır? Sorusunun karşılığını bu yazıdaki kriterler ile birlikte yerine getirebilirsiniz. Cepten oynama özelliği tabii ki bulunmaktadır.

Bu konuda da oyun sitelerinin sunduğu farklı seçenekleri değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz. Bu seçenekler cepten doğrudan siteye giriş yapmak, yeni ve güncel giriş adreslerini kullanıp, slot oyunları bölümüne gelmek olacaktır.

Diğer bir seçenek ise, sitelerin desteklediği işletim sistemine ait ya da işletim sistemlerine ait mobil programları indirmeniz ve kurmanız olacaktır. Bu programları da indirip, kurduktan sonra, yine site hesabınıza giriş yapacaksınız. Bu uygulamalar ücretsizdir.

Akabinde, oyuna gelecek ve oyunu yazıda bahsedilen oynama kriterleri ile cepten oynamaya başlayacaksınız. İstediğiniz herhangi bir günde, gün içerisinde istediğiniz herhangi bir zamanda, hatta cepten oyna özelliğine istinaden, her yerden oyunu anında oynayabilir, anında eşleşen semboller ile para kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Yorum Yap